-
Két szélsőjobboldali izraeli miniszter kilépéssel és a kormánykoalíció felbomlásával fenyegetőzött, ha Benjámin Netanjahu miniszterelnök beleegyezik a Joe Biden amerikai elnök által pénteken ismertetett gázai tűzszüneti javaslatba – írja a BBC. Bezalel Smotrich pénzügyminiszter és Itamar Ben-Gvir nemzetbiztonsági miniszter kijelentette, hogy elleneznek bármilyen megállapodást a Hamász megsemmisítése előtt. Yair Lapid ellenzéki vezető azonban ígéretet tett arra, hogy támogatja a kormányt, ha Netanjahu elfogadja a tűzszüneti tervet.… Olvass tovább →
