Miután története során másodszor nyerte meg a Bajnokok Ligáját a Paris Saint-Germain, a budapesti döntőt követően a PSG szurkolók vígan hagyták el a stadiont – ugyanezt nem lehetett elmondani az Arsenál drukkerekről. Ezzel együtt komolyabb atrocitásról vagy sérülésről a meccs lefújása utáni első órában nem érkezett hír, csak
néhány zsebtolvaj, egy kis kocsmai emberkedés, két előállítás volt a meccs utáni mérleg
